製品スペック
| Case/Package | SOIC |
| Height | 1.5 mm |
| High Level Output Current | -1 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Low Level Output Current | 12 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Taps | 3 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Propagation Delay | 10 ns |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 30
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:4
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 4 - 39 | ¥ 3,729.77 |
| 40 - 199 | ¥ 3,685.18 |
| 200 - 399 | ¥ 3,595.99 |
| 400 - 1,999 | ¥ 3,536.53 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 3,529.1 |
| 4,000 - 7,999 | ¥ 3,524.64 |
| 8,000 - 15,999 | ¥ 3,515.72 |
| 16,000 - | ¥ 3,511.26 |





