製品スペック
| Current Rating | 100 mA |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel, Snap-In |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Position | 6.7056 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Termination | Connector |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 3
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:3
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 3 - 29 | ¥ 1,067.01 |
| 30 - 149 | ¥ 948.09 |
| 150 - 299 | ¥ 858.9 |
| 300 - 1,499 | ¥ 799.44 |
| 1,500 - 2,999 | ¥ 787.55 |
| 3,000 - 5,999 | ¥ 778.63 |
| 6,000 - 11,999 | ¥ 775.66 |
| 12,000 - | ¥ 774.17 |






