製品スペック
| Case/Package | 100 |
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Material | Gold, Silver |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 100 mA |
| Depth | 6.4 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 1.77 N |
| Ratings | IP67 |
| Termination | Wire |
| Throw Configuration | SPDT |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,000
出荷予定日:2026/10/01 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/10/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 1,280 |
| 10 - 49 | ¥ 642.15 |
| 50 - 99 | ¥ 552.96 |
| 100 - 499 | ¥ 493.5 |
| 500 - 999 | ¥ 481.61 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 472.69 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 468.23 |
| 4,000 - | ¥ 466.75 |





