製品スペック
| Case/Package | SMD/SMT |
| Frequency | 27 MHz |
| Height - Seated (Max) | 750 µm |
| Input | Clock |
| Introduction Date | 2005-04-18 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 78 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Frequency | 78 MHz |
| Max Supply Current | 15 mA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Min Supply Voltage | 2.85 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Terminals | 6 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| PLL | Yes |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 1.6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 200
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:50
SPQ:50
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 50 - 499 | ¥ 133.78 |
| 500 - 2,499 | ¥ 124.87 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 118.92 |
| 5,000 - 24,999 | ¥ 117.73 |
| 25,000 - 49,999 | ¥ 116.84 |
| 50,000 - 99,999 | ¥ 116.3 |
| 100,000 - 199,999 | ¥ 116.13 |
| 200,000 - | ¥ 115.98 |





