製品スペック
| Case/Package | LSSOP |
| Frequency | 27 MHz |
| Height - Seated (Max) | 1.35 mm |
| Input | Crystal |
| Introduction Date | 2008-06-19 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Frequency | 54 MHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Frequency | 54 MHz |
| Max Supply Current | 71.5 mA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 24 |
| Number of Terminals | 24 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Commercial |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 5.6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 100
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:10
SPQ:10
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 10 - 99 | ¥ 1,255.86 |
| 100 - 499 | ¥ 1,196.4 |
| 500 - 999 | ¥ 1,184.51 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 1,175.59 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 1,171.13 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 1,169.64 |
| 20,000 - 39,999 | ¥ 1,168.46 |
| 40,000 - | ¥ 1,166.85 |





