製品スペック
| Bandwidth | 1 GHz |
| Body Material | Plastic |
| Height | 290 µm |
| Interface | SPI |
| Introduction Date | 2022-08-02 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 61.5 GHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Max Supply Voltage | 1.6 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 1.45 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 42 |
| REACH SVHC | Yes |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 5,000
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5,000 - | ¥ 1,224.24 |





