1064542-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Cable Length | 510 mm |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Compliant |
| Color | Blue |
| Conductor Material | Copper, Steel |
| Connector Type B | Cable |
| Contact Gender | Female |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polypropylene |
| ELV | Compliant |
| Features | Shielded |
| Frequency | 6 GHz |
| Impedance | 50 Ω |
| Insertion Loss (dB) | 0.15 dB |
| Insulation Material | FEP |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Introduction Date | 2000-10-01 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Frequency | 6 GHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Pins | 1 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8544200000, 8544200000|8544200000|8544200000|8544200000|8544200000 |
| Shielding | Shielded |
| Wire/Cable Diameter | 1.3208 mm |
| Wire/Cable Gauge | 30 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 244
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 3,900.92 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 3,896.46 |
| 5,000 - | ¥ 3,892.18 |




