1064530-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Plating | Nickel |
| Cable Length | 200 mm |
| Color | Blue |
| Conductor Material | Copper, Steel |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polypropylene |
| ELV | Compliant |
| Features | Shielded |
| Frequency | 6 GHz |
| Gender | Female to Female |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | FEP |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Frequency | 6 GHz |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Conductors | 2 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8544200000, 8544200000|8544200000|8544200000|8544200000|8544200000, 8544420000 |
| Shielding | Shielded |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Wire/Cable Diameter | 1.3208 mm |
| Wire/Cable Gauge | 30 AWG |
| Wire/Cable Type | Coaxial |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 14
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:6
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 6 - | ¥ 1,992.75 |




