製品スペック
| Access Time | 8 ns |
| Address Bus Width | 1 b |
| Case/Package | SOIC |
| Density | 2 Mb |
| Frequency | 75 MHz |
| Interface | SPI, Serial |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 244.1 kB |
| Memory Type | FLASH, NOR |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Nominal Supply Current | 8 mA |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Words | 256000 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape & Reel |
| Page Size | 256 B |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542320070, 8542320070|8542320070, 8542320070|8542320070|8542320070, 8542320070|8542320070|8542320070|8542320070 |
| Sync/Async | Synchronous |
| Voltage | 2.3 V |
| Word Size | 8 b |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 780
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 49 | ¥ 91.1 |
| 50 - 99 | ¥ 75.69 |
| 100 - 299 | ¥ 65.76 |
| 300 - 499 | ¥ 59.15 |
| 500 - 999 | ¥ 57.82 |
| 1,000 - 3,999 | ¥ 56.83 |
| 4,000 - 9,999 | ¥ 56.09 |
| 10,000 - | ¥ 55.94 |






