B3S1002P
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | สวิตซ์ / คอนโทรเลอร์ SMT type |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | B3S |
| Circuit | SPST-NO |
| Switch Features | Off-Momentary |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 24VDC |
| Actuator Type | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Actuator Height from PCB (from pin) | 3.4 mm |
| Actuator direction | Top Actuated |
| Termination form | Smd (Smt) Tabs |
| Overview | 6 mm.00mm |
| Illumination | Not Illuminated |
| Operating load | 200 gf |
| Ingress Protection | Ip67 - Dust Tight, Waterproof |
| Features | Sealed - Fully Encapsulated |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 30,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.299 |
| 2,000 - 3,999 | $0.282 |
| 4,000 - 8,999 | $0.268 |
| 9,000 - | $0.257 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



