- Top >
- เครื่องมือการพัฒนา >
- ชิ้นส่วน >
- Parts >
- RCSCTE(KOA)
RCSCTE
KOA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72727949
Date Code:21
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| China RoHS | Compliant |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1.25 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 560
MOQ:334
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 334 - 3,339 | $0.278 |
| 3,340 - 16,699 | $0.272 |
| 16,700 - 33,399 | $0.267 |
| 33,400 - 166,999 | $0.263 |
| 167,000 - 333,999 | $0.262 |
| 334,000 - 667,999 | $0.262 |
| 668,000 - | $0.261 |
| - | - |



