ATUM-40/13-0-STK
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72676252
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Body Material | Polyolefin |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| High Temperature Compatible | No |
| Inside Diameter | 40 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | -110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Wall |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 3917290090, 3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 568
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $1200.885 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



