MR-B14B4
NKK SWITCHES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:JP
Management ID:st72660749
Date Code:2014
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Material | Copper, Gold |
| Depth | 15.74 mm |
| Height | 28 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | PCB |
| Number of Contacts | 1 |
| Termination | Through Hole |
| Width | 14.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 45
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.435 |
| 5 - 9 | $6.047 |
| 10 - 29 | $5.384 |
| 30 - 49 | $4.942 |
| 50 - 59 | $4.853 |
| 60 - 99 | $4.831 |
| 100 - 199 | $4.787 |
| 200 - | $4.754 |



