LPSC0003ZXID
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 600 |
| Color | White |
| Current Rating | 30 A |
| Fuse Current | 30 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Poles | 3 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Screw |
| Voltage | 600 V |
| Voltage Rating | 600 V |
| Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Voltage Rating (DC) | 600 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



