ATUM-3/1-0-STK
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Body Material | Polyolefin |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 3 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Wall |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 3917290090, 3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:500
SPQ:1



