1-329632-2
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Bronze |
| Color | Silver |
| Contact Material | Nickel |
| Diameter | 15.88 mm |
| Inside Diameter | 12.9286 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Bronze |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Screw |
| Outside Diameter | 15.875 mm |
| Plating | Nickel |
| Polarity | Normal |
| Polarized | No |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 7415210000, 7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|74 |
| Thickness | 558.8 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1




