RW-200-1/8-0-SP
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 200 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wall |
| Schedule B | 3917290090, 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 291
MOQ:291
SPQ:300
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 291 - | $65.7 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



