- Top >
- เครื่องมือการพัฒนา >
- ชิ้นส่วน >
- Parts >
- RCTTE(KOA)
RCTTE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0805 |
| Depth | 1.25 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 0 Ω |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 166,118
MOQ:391
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 391 - 1,563 | $0.188 |
| 1,564 - 5,769 | $0.145 |
| 5,770 - 15,625 | $0.132 |
| 15,626 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



