ASD3320N
IDEC
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Illumination Type | Illuminated |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 220 V |
| Mechanical Life | 500 kcycles |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 3 |
| Number of Terminals | 4 |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating (AC) | 110 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - | $55.177 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



