A3CJ-500W
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | White |
| Height | 14 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Introduction Date | 2012-07-23 |
| Lens Color | White |
| Lens Style | Rectangular |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Rectangular |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $37.164 |
| 60 - 299 | $36.791 |
| 300 - 599 | $36.418 |
| 600 - 2,999 | $36.344 |
| 3,000 - 5,999 | $36.288 |
| 6,000 - | $36.251 |
| - | - |
| - | - |



