A3CA-7111
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Depth | 14 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPST |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 12
MOQ:7
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $32.0 |
| 70 - 349 | $31.76 |
| 350 - 699 | $31.387 |
| 700 - 3,499 | $31.313 |
| 3,500 - 6,999 | $31.281 |
| 7,000 - | $31.229 |
| - | - |
| - | - |



