A3CA-500W
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Actuator Length | 3.5 mm |
| Color | White |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 14 mm |
| Illumination Color | White |
| Illumination Type | Illuminated |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | DPST |
| Weight | 5 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $222.982 |
| 10 - 49 | $220.187 |
| 50 - 99 | $219.255 |
| 100 - 499 | $218.789 |
| 500 - 999 | $218.51 |
| 1,000 - 1,999 | $218.19 |
| 2,000 - 3,999 | $217.95 |
| 4,000 - | $217.671 |



