A7B-PA-1
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 1 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PCB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 14
MOQ:14
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $15.928 |
| 140 - 699 | $15.715 |
| 700 - 1,399 | $15.641 |
| 1,400 - 6,999 | $15.585 |
| 7,000 - 13,999 | $15.569 |
| 14,000 - 27,999 | $15.548 |
| 28,000 - | $15.53 |
| - | - |



