A165L-JG
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Green |
| Height | 3.5 mm |
| Illumination Type | Illumination Optional |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Color | Green |
| Lens Style | Rectangular |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Hardware |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | No |
| Shape | Rectangular |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $111.491 |
| 20 - 99 | $110.559 |
| 100 - 199 | $110.093 |
| 200 - 999 | $109.814 |
| 1,000 - 1,999 | $109.494 |
| 2,000 - 3,999 | $109.255 |
| 4,000 - 7,999 | $109.068 |
| 8,000 - | $108.882 |



