A16-12DA
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 15 mA |
| Forward Current | 15 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (AC) | 12 V |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 12
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $38.696 |
| 60 - 299 | $38.323 |
| 300 - 599 | $37.95 |
| 600 - 2,999 | $37.876 |
| 3,000 - 5,999 | $37.82 |
| 6,000 - | $37.773 |
| - | - |
| - | - |



