D4DS-K3
OMRON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 11
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $43.458 |
| 60 - 299 | $43.085 |
| 300 - 599 | $42.712 |
| 600 - 2,999 | $42.638 |
| 3,000 - 5,999 | $42.582 |
| 6,000 - | $42.535 |
| - | - |
| - | - |




