SKQYPAE010
ALPS ALPINE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st64451248
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Resistance | 500 mΩ |
| Current Rating | 50 mA |
| Depth | 3.7 mm |
| Electrical Life | 50 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 1.57 N |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Gull Wing |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 24,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.179 |
| 30,000 - 149,999 | $0.178 |
| 150,000 - 299,999 | $0.177 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.177 |
| 1,500,000 - | $0.177 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




