D3M-01K1
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 100 |
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Material | Gold |
| Current Rating | 100 mA |
| Differential Travel | 787.4 µm |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 500 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Operating Force | 500 mN |
| Operating Position | 10.0076 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.1938 mm |
| Ratings | IP00, IP40 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Quick Connect |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $8.658 |
| 30 - 149 | $7.911 |
| 150 - 299 | $7.351 |
| 300 - 1,499 | $6.978 |
| 1,500 - 2,999 | $6.903 |
| 3,000 - 5,999 | $6.847 |
| 6,000 - 11,999 | $6.829 |
| 12,000 - | $6.819 |



