D2SW-3H
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 125 |
| Contact Material | Silver |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 6.4 mm |
| Differential Travel | 101.6 µm |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 5 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw , Solder |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 1.77 N |
| Operating Position | 8.382 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 508 µm |
| Pretravel | 609.6 µm |
| Ratings | Dust Tight, IP50, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509040, 8536509040|8536509040|8536509040|8536509040|8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 2 g |
| Width | 6.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 15
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $8.076 |
| 30 - 149 | $7.33 |
| 150 - 299 | $6.77 |
| 300 - 1,499 | $6.397 |
| 1,500 - 2,999 | $6.322 |
| 3,000 - 5,999 | $6.266 |
| 6,000 - 11,999 | $6.248 |
| 12,000 - | $6.238 |



