D2MC-01E
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Gold |
| Contact Resistance | 100 mΩ |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 18.2 mm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Number of Positions | 2 |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8536509040, 8536509040|8536509040|8536509040|8536509040|8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Quick Connect |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 10.000011 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $14.995 |
| 20 - 99 | $14.062 |
| 100 - 199 | $13.315 |
| 200 - 999 | $12.755 |
| 1,000 - 1,999 | $12.476 |
| 2,000 - 3,999 | $12.382 |
| 4,000 - 7,999 | $12.308 |
| 8,000 - | $12.252 |



