A7CN-206
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Grey |
| Contact Resistance | 200 mΩ |
| Current Rating | 1 A |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Mechanical Life | 30 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Snap-In , Through Hole |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $20.092 |
| 10 - 49 | $16.359 |
| 50 - 99 | $15.613 |
| 100 - 499 | $15.053 |
| 500 - 999 | $14.679 |
| 1,000 - 1,999 | $14.605 |
| 2,000 - 3,999 | $14.549 |
| 4,000 - | $14.521 |



