A7B-M-1
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Height | 24 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Weight | 4.099993 g |
| Width | 940 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $11.821 |
| 20 - 99 | $10.141 |
| 100 - 199 | $9.582 |
| 200 - 999 | $9.302 |
| 1,000 - 1,999 | $9.208 |
| 2,000 - 3,999 | $9.134 |
| 4,000 - 7,999 | $9.078 |
| 8,000 - | $9.05 |



