A16-5DG
OMRON

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Green |
| Current Rating | 30 mA |
| Forward Current | 30 mA |
| Forward Voltage | 5 V |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Base |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating | 5 V |
| Voltage Rating (AC) | 5 V |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $20.092 |
| 10 - 49 | $16.359 |
| 50 - 99 | $15.613 |
| 100 - 499 | $15.053 |
| 500 - 999 | $14.679 |
| 1,000 - 1,999 | $14.605 |
| 2,000 - 3,999 | $14.549 |
| 4,000 - | $14.521 |




