KHNA480F-24
COSEL
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st50176651
Date Code:2023
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Depth | 124 mm |
| Efficiency | 94 % |
| Max Input Voltage | 264 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Voltage | 24 V |
| Min Input Voltage | 85 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Output Voltage | 24 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 20 A |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 70 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 50
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



