178.6764.0001
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Thermoplastic |
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 16 A |
| Depth | 6 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 30 A |
| Height | 15.6 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 12 mm |
| Material | Thermoplastic |
| Mount | PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 125 V |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 62,200
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



