0157005.DRT
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | PSE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 3.7 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 3.9116 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 13.8 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,500
MOQ:1,500
SPQ:1,500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



