01020071Z
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st50087862
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Brass |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 7.11 mm |
| Diameter | 6.35 mm |
| Fuse Current | 15 A |
| Height | 10.67 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Brass, Tin |
| Mount | PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Orientation | Horizontal |
| REACH SVHC | No |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 7.87 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 73,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




