64600001233
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 6.3 A |
| Depth | 9 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Material | Tin |
| Mount | Horizontal , PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 15,900
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



