SHL-W155
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 17.5 mm |
| Differential Travel | 3.9624 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Force | 2.35 N |
| Operating Position | 21.4884 mm |
| Overtravel | 5.0038 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 13.0048 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 40.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $68.729 |
| 10 - 49 | $65.93 |
| 50 - 99 | $64.997 |
| 100 - 499 | $64.53 |
| 500 - 999 | $64.25 |
| 1,000 - 1,999 | $63.69 |
| 2,000 - 3,999 | $63.41 |
| 4,000 - | $63.317 |



