D4A-2509N
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, CSA, UL |
| Contact Resistance | 25 mΩ |
| Current Rating | 3 A |
| Differential Travel | 1.016 mm |
| Electrical Life | 750 kcycles |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 30 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Operating Position | 46.0248 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 5.1054 mm |
| Pretravel | 1.6002 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPDT |
| Type | General Purpose |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $295.186 |
| 10 - 49 | $292.386 |
| 50 - 99 | $291.453 |
| 100 - 499 | $290.987 |
| 500 - 999 | $290.52 |
| 1,000 - 1,999 | $290.147 |
| 2,000 - | $289.699 |
| - | - |



