B32-2000
OMRON

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st49970199
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Beige, Grey |
| Height | 5.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8538907080 |
| Shape | Round |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 20
MOQ:8
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $2.58 |
| 80 - 399 | $2.44 |
| 400 - 799 | $2.066 |
| 800 - 3,999 | $1.992 |
| 4,000 - 7,999 | $1.95 |
| 8,000 - 15,999 | $1.936 |
| 16,000 - 31,999 | $1.908 |
| 32,000 - | $1.898 |




