A7BS-254-1
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 65 °C |
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 1 A |
| Contact Resistance | 300 mΩ |
| Current Rating | 1 A |
| Electrical Life | 50 kcycles |
| Height | 32.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 28 V |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Snap-In , Solder |
| Number of Positions | 16 |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536509065, 8536509065|8536509065|8536509065|8536509065|8536509065 |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $33.72 |
| 10 - 49 | $30.921 |
| 50 - 99 | $29.988 |
| 100 - 499 | $29.521 |
| 500 - 999 | $29.241 |
| 1,000 - 1,999 | $28.682 |
| 2,000 - 3,999 | $28.308 |
| 4,000 - | $28.234 |



