SKRKAEE010
ALPS ALPINE

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Resistance | 100 mΩ |
| Current Rating | 50 mA |
| Depth | 2.9 mm |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Height | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Operating Force | 1.57 N |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Gull Wing |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 9
MOQ:9
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $10.285 |
| 90 - 449 | $10.223 |
| 450 - 899 | $9.849 |
| 900 - 4,499 | $9.774 |
| 4,500 - 8,999 | $9.725 |
| 9,000 - 17,999 | $9.69 |
| 18,000 - 35,999 | $9.675 |
| 36,000 - | $9.664 |



