1060455-1
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Gold |
| Case/Package | SMB |
| Connector Type | Connector, SMB |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 6.3 mm |
| Dielectric Material | TFE |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Snap |
| Frequency | 4 GHz |
| Gender | Female |
| Height | 7.5 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Tetrafluoroethylene |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Frequency | 4 GHz |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Outside Diameter | 4.75 mm |
| Packaging | Bulk |
| PCB Mounting Orientation | Vertical |
| Plating | Gold |
| Polarity | Standard |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Termination | Snap in, Solder |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 20
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:20
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 20 - 199 | ¥ 2,347.64 |
| 200 - 999 | ¥ 2,332.78 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 2,320.89 |
| 2,000 - 9,999 | ¥ 2,311.97 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 2,307.51 |
| 20,000 - | ¥ 2,303.94 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:23
MOQ:9
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st74799788





