製品スペック
| Case/Package | SOP |
| Data Polarity | DC |
| Height | 2.1 mm |
| Input Current | 10 mA |
| Introduction Date | 1999-05-19 |
| Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Input Current | 50 mA |
| Max Input Voltage | 1.4 V |
| Max Length | 3.9 mm |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Max Output Current | 350 mA |
| Max Output Voltage | 60 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| On-State Resistance | 1.2 Ω |
| Output Current | 350 mA |
| Radiation Hardening | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 270
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 2,134.9 |
| 50 - 249 | ¥ 2,045.72 |
| 250 - 499 | ¥ 1,986.26 |
| 500 - 2,499 | ¥ 1,974.36 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 1,965.45 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 1,960.99 |
| 10,000 - | ¥ 1,958.31 |





