RN65D4703FB14
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 4.57 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant |
| Introduction Date | 2016-02-08 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 165 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 470 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
| Wire/Cable Diameter | 50.8 µm |
| Working Voltage | 350 V |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 166
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:166
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 166 - | ¥ 69.84 |




