製品スペック
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Color | Natural |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.6 mm |
| ELV | Compliant |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 0 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 0 Ω |
| Schedule B | 8533210080, 8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|8533210080|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0 % |
| Weight | 16.187578 mg |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 12,000
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | ¥ 31.53 |
| 4,000 - 5,999 | ¥ 30.31 |
| 6,000 - 9,999 | ¥ 28.99 |
| 10,000 - 21,999 | ¥ 27.92 |
| 22,000 - 41,999 | ¥ 27.39 |
| 42,000 - | ¥ 27.11 |






