製品スペック
| Projected EOL Date | 2039-06-25 |
| Ambient Temperature Range High | 105 °C |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Country of Assembly | Thailand |
| Country of Fabrication | Singapore, United States of America |
| Country of Origin | Thailand |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Height | 900 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.39.0060 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Manufacturer Lifecycle Status | REL (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Duty Cycle | 55 % |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Current | 6.3 mA |
| Max Supply Voltage | 3.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Ratings | AEC-Q100 |
| Schedule B | 8542390000 |
| Termination | Solder |
| Width | 2.4892 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | ¥ 301.03 |
| 10,000 - | ¥ 300.22 |




