DR-25-3/4-0-SP
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Approvals | VDE |
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| High Temperature Compatible | Yes |
| Inside Diameter | 19 mm |
| Introduction Date | 2014-08-01 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -75 °C |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 3917290090, 3926909988, 3926909988|3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988 |
| Wire/Cable Gauge | 0 AWG |
| Wire Gauge (Max) | 0 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 3,200
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 18,907.45 |





