製品スペック
| China RoHS | Non-Compliant |
| Collector Emitter Saturation Voltage | 1.7 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 1.2 kV |
| Introduction Date | 2017-03-31 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Terminals | 30 |
| Package Quantity | 15 |
| REACH SVHC | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 45
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:15
SPQ:15
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 15 - 149 | ¥ 18,135.15 |
| 150 - 749 | ¥ 18,105.42 |
| 750 - | ¥ 18,081.63 |





